#1 2008-06-25 14:29:32

Lael

MG

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 15
Punktów :   

Eragonis id503

Nie mówię, że nie. Ale sił mi nieco brak. Czy ktoś jeszcze spotkał się z tym panem?

" (..kolejna wiadomość..)
Witam, przybyłem z dalekiej krainy. Bardzo spodobało mi się w Varklandii chciałbym zostać wpisany do jej ksiąg jako mieszkaniec. Uzupełniłem AVATAR, PROFIL, i inne dokumenty potrzebne, aby zostać mieszkańcem. Proszę o szybkie wpisanie mnie do ksiąg.


Pozdrowienia Nico.

Witaj. Przede wszystkim parę poprawek do profilu:

Nie, ja pamiętam każdego z kim rozmawiałam. --- czy Ty jesteś kobietą czy facetem? Zdecyduj się

Chcesz poznać moje pseudo? -- a co to jest pseudo? Niezbyt klimatyczny wyraz


Imię: (ZAKAZANE)
Nazwisko: (ZAKAZANE)
Wiek: (ZAKAZANE) -- jak to zakazane? Sam też go nie znasz?

Nie jest niski, lecz wysoka też nie jest. --- to samo co wyżej - czyżby kryzys tożsamości?


Poza tym myślę, że Twój profil jest zbyt krótki i mało treściwy. Proszę, rozbuduj go.

Teraz poprawki do Twojego podania: Zapewne nie czytałeś tego, co każdy MG ma w swoim profilu. Przed zostaniem mieszkańcem należy z MG odegrać sesję KLIMATYCZNĄ. W której świat realny nie miesza się z fabułą. Opisuj swoje czynności, np jak pisałeś podanie, lub jak je dostarczyłeś. Przemyśl to proszę. I wtedy się zgłoś.

No i poprawił...Imię na Eragonis, a profil.. pod względem gramatycznym. Wysłał też nowe podanie:

"Witam przybyłem z bardzo dalekiej krainy. Bardzo mi się tutaj spodobało. Chciałbym być wpisany do ksiąg Varklandu jako mieszkaniec. Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej prośby."

Ostatnio edytowany przez Lael (2008-06-25 14:32:41)


Nie bo nie.

Offline

 

#2 2008-06-25 14:49:39

Kireea Amentiae

Kochany wredasek ^^

status 4768046
848722
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 93
Punktów :   

Re: Eragonis id503

Imie zostało zmienione, po tym jak mu zmieniłam na "Zmień Imię !!!" >> w ten sposób zawsze zmieniam, wiec też możecie wiedzieć czyja była to decyzja.

Offline

 

#3 2008-06-25 15:03:23

Thard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 55
Punktów :   

Re: Eragonis id503

Yyy, ja też mu imię zmieniłem na "Zmień imię!"

/Edytka:

Gość teraz zmienił imię na "Solaris". Z czymś mi się kojarzy... to nie jest przypadkiem nazwa układu słonecznego po łacinie? Albo po angielsku, solar-solaris. Hm... coś nie tak. Co o tym sądzicie?

Ostatnio edytowany przez Thard (2008-06-26 10:17:38)

Offline

 

#4 2008-06-26 11:02:23

Lael

MG

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 15
Punktów :   

Re: Eragonis id503

Ja myślę, że znów nieodpowiednie -> skojarzenia z filmem lub książką... Wyślę mu link do generatora imion po prostu.


Nie bo nie.

Offline

 

#5 2008-06-26 16:44:53

KiciaQ

Nagareboshi

1772440
Call me!
Skąd: Opole/Oława
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 72
WWW

Re: Eragonis id503

"Jakiś tydzień temu Solaris został napadnięty przez zbójców. Jakiś kupiec zaniósł go do miasta. Solaris leżał w szpitalu tydzień. Po wyjściu ze szpitala poszedł do kupca podziękować. Kupiec poprosił go o pomoc. Solaris wypełnił prośbę. Potem zaczął dbać o siebie, zaczął zarabiać pieniądze kupować nasiona tutejszych roślin i sprzedawać ususzone już. Chodził po Labiryncie. Dobrze mu się wiodło, aż do pewnego dnia. Dokładnie 2 dni temu dowiedział się, że musi zostać mieszkańcem tego miasta, aby tu zostać. Strażnicy powiedzieli jeszcze tylko to:
- Jeśli nie zostaniesz mieszkańcem za 14 dni przyjdziemy tu zabierzemy Ci wszystko i wyrzucimy Cię za bramy tego pięknego miasta.
Solaris prędko pobiegł do urzędu miasta zabrał podanie i wrócił do domu. Następnego dnia Solaris szedł do urzędu. Ulica była pusta. Wszedł do urzędu, położył podanie na biurku sekretarki i teraz czeka na odpowiedz. Zostanie mieszkańcem czy nie"

Ja muszę przyznać, że w porównaniu do pierwszego listu jaki dostała Sithis, to jest duży postęp. Zobaczę ile się da z niego wyciągnąć.


"I was going to let you go,
after all there aren't many of us out there,
but you're just such a pain in the ass."
~Lucy~ (Elfen Lied)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
grzejniki kermi we wrocławiu papuga aleksandretta