#1 2008-06-07 04:17:03

Elianor

Nowy użytkownik

2087207
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Laye

Jako że w sumie miałam taki pomysł żeby było więcej layów w tejże grze to piszę

I ten ja jestem za tym aby był ten lay co był ere temu ponieważ był on o wiele praktyczniejszy niż ten obecny i bardziej był przystępny dla osób co nie przesiadują w gidze po pare godzin dziennie. Cóż za problem go wgrać


btw według mnie obecny lay jest beznadziejny
1. na starszych kartach graf się tnie jak chorela (sprawdzadzałam u siebie i na kompie i naptopie) już nie wspominaajac że na explolerze to dno totalne

2. niby jest drugi lay ale równie chu*jowy jak ten normalny

3. jest niby inna możliwość wtświetlania ale nie działa

Zróbcie lepiej taki lay żeby pasował w ogóle do wszystkoego i żeby sie nie ciął

(sory ale pisze po robocie, piciu nad wisłą. i palemnie z maryski, wic leko miło jes na mużgu

Offline

 

#2 2008-06-07 10:31:36

Zahe

Włatca

Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 21
Punktów :   -1 

Re: Laye

Wiadomość dla Elianor:
Ni w chuj* rozmiem co dziooucha piszeshhh.

Wiadomość dla wszystkich:
Przykład, jak NIE pisać postów. Patrząc na niego, nie wierzę, że ta osoba ma powyżej 15 lat. Czemu? dorosła osoba nie chwali się takimi używkami, bo wie, że to jest przestępstwo.
Odnośnie lay: zrób to wstawię. Dziękuje, tyle chciałem powiedzieć. (o overlibach nie ma mowy. bo z tym cięciem to po prostu bzdury.)

Zahe

Offline

 

#3 2008-06-07 19:07:49

Elianor

Nowy użytkownik

2087207
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Laye

to zapraszam do mnie do domu i zobaczysz jak mi się tnie to durnie wymyślone otwieranie listwy postaci :] i już nie wspomnę o tym że vark ledwo chodzi na mozilli 3.0 :]

i nie zrobie bo w końcu to wy robicie to grę i to wasz w sumie problem że nie umiecie starego skryptu skopiować i go wkleić na nowo

Ostatnio edytowany przez Elianor (2008-06-07 19:11:07)

Offline

 

#4 2008-06-07 19:27:46

Josette

Ruda lisica

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 100
Punktów :   

Re: Laye

Powiem tak - listwy to Ty może masz w tym domu, do którego tak chętnie zapraszasz (nie wnikam.). Otwieranie listy postaci też mi sie czasem tnie, ale nie zwalam tego na Zahe, tylko na swój komputer jak za czasów komuny i radzę podejśc do tego tak samo. Po drugie - nasz problem? Dla nas to przecież żaden problem, a że Ty masz problem to znaczy, że to Ty powinnaś zrobić sobie ten super, wspaniały, wytrzymały na wszystko i odjechany lay.
btw. mam mozillę i mi się nic nie tne, a bynajmniej nie różówą żyletką.

Offline

 

#5 2008-06-07 19:33:39

Elianor

Nowy użytkownik

2087207
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Laye

uuuu jakie to śmieszne
na najnowszej mozili się tnie już nie mówie o tym że czasem gra się sama wywala

a lay był wcześniej i nie było problemu żeby był przez dwie ery więc nie wiem czemu teraz też nie może być jizes tak to trudno skopiować skrypt i go wkleić, na nim sie nic nie cieło i był o niebo ładniejszy niż ten

Offline

 

#6 2008-06-07 19:39:47

Josette

Ruda lisica

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 100
Punktów :   

Re: Laye

No to u Ciebie się tnie - czy tak trudno się z tym faktem pogodzić ?! U mnie sie nic nie tnie, jak u większości graczy zresztą. Jak masz problem to zmień kompa i przestań zwalać na nas, znaczy na Zahe, bo i ja tutaj za wiele do gadania w tej kwestii nie mam.
To w ogóle jako wstęp.. teraz rozwinięcie. Przepraszam, a to Ty tak często na grze siedzisz, że Ci tak przeszkadza? Powątpiewam, zwazywszy na fakt, że widze Cię online raz na dzień. Co do wywalania z gry - niestety, ale czasem silnik ma problem i to już naprawde nie zależy w większości od nas.
Najbardziej nie mogę zrozumieć jednego.. każdy ma zawsze jakiś problem, ale żeby coś zrobić to nie. Nawet fabuły nie pomogą rozwinać, ale wiecznie problemy.. dramat..

Offline

 

#7 2008-06-07 21:35:01

Zahe

Włatca

Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 21
Punktów :   -1 

Re: Laye

Trochę się pomęczyłem, ale z tej bezsensownej zbieraniny znaków, kaleczącej mój rodzimy język, udało mi się wyciągnąć jakąś treść ^^.

Odpowiadam po kolei, od początku
(i od razu przepraszam za ton, uzasadnienie jego na końcu postu...)

Jako że w sumie miałam taki pomysł żeby było więcej layów w tejże grze to piszę

Niech Pani nie pisze do mnie, a do grafika. I lepiej, by miała Pani pokaźny portfel, bo oni (graficy, rzecz jasna) kosztują.

I ten ja jestem za tym aby był ten lay co był ere temu ponieważ był on o wiele praktyczniejszy niż ten obecny i bardziej był przystępny dla osób co nie przesiadują w gidze po pare godzin dziennie

Czy był praktyczniejszy - może. Czy bardziej przystępny - na pewno nie (czemu? o tym zaraz).

Cóż za problem go wgrać

Widzę, że ktoś masz programistyczną! Przecież każde dziecko wie, że to żaden problem! noo! Skoro to nie jest problem może sama Pani go wgra i zakoduje??

na starszych kartach graf się tnie jak chorela

Tnie to się np. materiał. Technologia ta jest dlatego właśnie stosowana, by nie "cięło". Swoją drogą - jakich starszych? Ja używam GeForce 2 i mi nie tnie. Czemu? bo grafika nie ma tu nic do rzeczy. No, ale chyba Pani wie lepiej.

(sprawdzadzałam u siebie i na kompie i naptopie)

No dobra. Oświecę Panią. Szybkość wczytywania zarówno listy Graczy, jak całej gry, zależy od szybkości Pani połączenia z internetem.

nie wspominaajac że na explolerze to dno totalne

Hello *macha* Hello!! A co pisze pogrubioną czcionką na stronie tytułowej? (dla ludzi z iq poniżej 50 - tej, gdzie można się zalogować)

niby jest drugi lay ale równie chu*jowy jak ten normalny

Dziękuję za uwagę, przysięgam, że wyspowiadam się z tego. I odbędę pielgrzymkę (na kolanach oczywiście) na Jasną Górę.

jest niby inna możliwość wtświetlania ale nie działa

Widzę, że napis "AWARYJNY" nic Pani nie mówi. W celu wyjaśnień odsyłam do słownika PWN i/lub encyklopedii

Zróbcie lepiej taki lay żeby pasował w ogóle do wszystkoego i żeby sie nie ciął

Ależ oczywiście! Przecież Pani płaci mi za to! I nie mam co robić! Już robię !

to zapraszam do mnie do domu

Dziękuję, nie skorzystam.

zobaczysz jak mi się tnie



to durnie wymyślone otwieranie listwy postaci

Przypominam w tym miejscu (bo liczba obelg przekracza powoli dobry smak) że Varkland jest grą darmową, i nikt nikogo nie zmusza do gry.

i nie zrobie bo w końcu to wy robicie to grę

Bzdury. kto chce robić, robi. Kto nie chce, niech siedzi cicho, że ktoś dla niego (i za niego) odwala robotę. Dotarło?

nie umiecie starego skryptu skopiować i go wkleić na nowo

No, fak, fakt. Nie umiem. Napisz mi jak, to może zrobię.

na najnowszej mozili się tnie już nie mówie o tym że czasem gra się sama wywala

Marchewkę też można ciąć, tak myślę ;P I to polecam robić. I wrócić do 2 klasy podstawówki, to może będą z Pani ludzie.

a lay był wcześniej i nie było problemu żeby był przez dwie ery

Przez dwie ery w grze było 10 Graczy na dzień. Teraz - często tylu jest na raz. Stary skrypt - mówiąc fachowym językiem - był do dupy. (nieoptymalny/nierozwojowy/niedokończony)

był o niebo ładniejszy niż ten

Dziękuję za wyrażenie opinii.

Puenta (zawarta już w pierwszej nowości technicznej w grze)
Taka technologia jest znacznie zdrowsza dla serwera gry, i szybko z niej nie zrezygnuję (gdyż gra na tym zyskuje - co? zwolnione pasmo, przez które można przesłać inne dane, a także zwiększoną szybkość pracy serwera.)
Wobec tego (w sumie nie wiem, o co Pani chodzi - czy o listę, czy o grafikę, czy o overliby) żadnych gruntownych zmian nie będzie, dopóki liczba osób narzekających na nie (zmiany) nie przeważy (trudne słowo) liczby zwolenników.

Tyle

ps. miałem napisać, czemu taki ton. Ano temu, że ktoś młodszy ode mnie (i nie mający zielonego pojęcia o programowaniu) ma czelność oceniać MOJĄ PÓŁROCZNĄ PRACĘ. I to tonem szefa.

Offline

 

#8 2008-06-07 23:22:09

Elianor

Nowy użytkownik

2087207
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Laye

klient nasz Pan ot takie porzekadło zza barmańskiej lady
dobra widzę że kasa jest ważna to się pytam ile mam Ci zapłacić żeby powrócił tamten lay sprzed ery no ale jak niby potrzebujecie grafika to to też moge załatwić
kwestia ustalenia kiedy gdzie i za ile

a i wcale sie was nie czepiam po prostu wyłożyłam tutaj to co mnie gryzie od początku tej ery bez urazy choc jak widzę niektórzy lubią tu fochy strzelać ;]

edit:
a nie dałoby rady zrobić w awaryjnym po prostu miasto (bo normalnie to nie działa) i były kłopot z głowy...

Ostatnio edytowany przez Elianor (2008-06-07 23:30:20)

Offline

 

#9 2008-06-07 23:37:36

Zahe

Włatca

Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 21
Punktów :   -1 

Re: Laye

się pytam ile mam Ci zapłacić

Nic. Nie robię gry tylko dla Ciebie.

żeby powrócił tamten lay sprzed ery

Zapewne powróci, tylko dorobię na nową grafę i monitor, bo na obecnych nie jestem w stanie tworzyć grafiki.

jak niby potrzebujecie grafika to to też moge załatwić

Jak chcesz, załatw - do wykonania są łaćznie trzy duże grafiki oraz buttony + tła

co mnie gryzie od początku tej ery

Tego do teraz nie wiem - o co Ci chodzi? o overliby, listę czy same grafiki?

choc jak widzę niektórzy lubią tu fochy

Odnośnie fochów: każdy następny post tego typu (brak znaków interpunkcyjnych, brak znajomości ortografii, żenujący poziom słownictwa) będę od razu kasował. I nie obchodzi mnie, czy piszesz "w stanie", czy w Pakistanie.
Takie same zasady dla każdego użytkownika.

do edita wyżej:
-_- To jest tryb awaryjny, służący w sytuacjach wyjątkowych. Szczerze nie polecam gry w tym trybie. Poczekać tydzień - dwa i podobny będzie tutaj (mówię o samych grafikach)

Offline

 

#10 2008-06-12 23:40:14

Meshuggah Nu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Laye

Zahe napisał:

Wiadomość dla Elianor:
Ni w chuj* rozmiem co dziooucha piszeshhh.

Wiadomość dla wszystkich:
Przykład, jak NIE pisać postów. Patrząc na niego, nie wierzę, że ta osoba ma powyżej 15 lat. Czemu? dorosła osoba nie chwali się takimi używkami, bo wie, że to jest przestępstwo.
Odnośnie lay: zrób to wstawię. Dziękuje, tyle chciałem powiedzieć. (o overlibach nie ma mowy. bo z tym cięciem to po prostu bzdury.)

Zahe

Ona ma skończone 18, rok temu.
Nie żartuję =.="

Offline

 

#11 2008-06-27 21:42:08

Locien

Użytkownik

3581450
Zarejestrowany: 2008-06-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: Laye

W domu mam 3 komputery, trzeci (ma 7 lat): procesor 800mhz AMD Duron, Karta Graficzna: Nvida RIVA TNT 2 64/64pro(nie wspierana już przez Nvide) oraz 256 DDRAMU - Nic mi się nie tnie(połączenie 512kb/s Firefox 2/3)


Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości. -Terry Pratchett

Offline

 

#12 2008-07-07 21:32:28

Switie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 14
Punktów :   

Re: Laye

zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie pasuje.
Krytykować można, ale należy to robić w sposób grzeczny i panować nad tym, co się pisze.
Myślę nawet, że konstruktywna krytyka jest dobra. Dobrze jest wiedzieć, co nadaje się do naprawy. I tak Varkland w ciągu roku bardzo posunął się do przodu.
A jakby ktoś przez przypadek miał znajomych, którzy zajmują się trochę grafiką to niech popytaja, czy by nie zrobili jakiegoś laya czy czego tam.

Tylko proszę nie czepiać się ludzi, którzy marnują swój czas, aby gra była coraz lepsza, bo to jest zwyczajne chamstwo.


"Pokój na wschodzie i pokój na zachodzie
Pozytywna propaganda to teraz jest w modzie
W domu i w pracy, w biurze, na ulicy
Wszędzie dookoła pozytywni zawodnicy "           Vavamuffin - malinowa mamba

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wolne domki Niechorze http://wycinkadrzew.bydgoszcz.pl