#1 2008-06-09 17:33:10

Thard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 55
Punktów :   

Rasa skrzydlata

Lael napisał:

Witojcie dobrzy ludzie i poradźcie ^^ Od wczoraj dostałam już dwie prośby o rasy prestiżowe. Diabelstwo załatwione, ale co mam odpowiedzieć na skrzata-szybcioszka? O.o Czy można by raz na zawsze zrobi listę ras ew. dostępnych, ew. niedostępnych oraz absolutnie bzdurnych? Jeśli takowa istnieje, wybaczcie i wskażcie

Na ten czas jedyną dostępną rasą prestiżową jest drow i nic więcej. Co do skrzata, nie bardzo wiem co się pod tym określeniem kryje? Raczej jest to bzdurne... z tego co widzę będzie to coś przed czym raczej będą uciekać na ulicy. Wyjaśnione? ; ) I nie zakładaj tematu tutaj, przenieś go sama wiesz gdzie ; D

Przeniesione z forum jawnego w takiej formie gdyż inaczej nie da się ; )

Offline

 

#2 2008-06-10 16:26:12

Zahe

Włatca

Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 21
Punktów :   -1 

Re: Rasa skrzydlata

W chwili obecnej, Gracz może zmienić rasę z tej wybranej na początku gry. Może stać się Nieumarłym, ma na to małą szansę ... gdzieś (nie pytać gdzie - sami dojdźcie ;P ważne, że się da "zginąć na zawsze").
Drugim sposobem na zmianę rasy jest podanie do MG - do Was. Wy macie osądzić, czy osoba nadaje się do odgrywania tej rasy (z założenia cięższej do odegrania).
Do "nadania" w chwili obecnej jest tylko jedna rasa prestiżowa - Drow. Jak wiecie, w przygotowaniu są jeszcze dwie rasy prestiżowe (Cae'tiis oraz Kaldeb), które zostaną wprowadzone, gdy tylko przydział ap-ków zostanie poprawiony (bo najwidoczniej nikt nie ma do nich żadnych obiekcji).

Wniosek z tego taki, że Gracz nie może mieć rasy skrzata, diabelstwa czy pół-elfa pół-krasnoluda; rasy nie są wpisywane ręcznie.

Tyle z mojej strony ;P
Zahe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
grzejniki kermi we wrocławiu papuga aleksandretta