#1 2008-05-27 21:53:08

Axiss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-27
Posty: 5
Punktów :   

Karczma dla Wędrowców

Witam w krainie jestem od dwóch dni i właśnie postanowiłam ubiegać się o obywatelstwo... I tu mam problem... Grałam już w kilka podobnych gier, zawsze fabularnie i tylko fabularnie ( raz tylko i to przez Bug (wykorzystany raz całkowicie nie świadomie, żeby nie było) osiągnęłam 20 lvl) każda z gier była inna i miała inny specyficzny dla siebie klimat. dla mnie najprostszą metoda na wczucie się w klimat krainy, zanim na dobre zaczęłam grać, było przesiadywanie w karczmie. Tutaj do karczmy nie mam dostępu dopóki nie wykażę się znajomością klimatu krainy... Widzicie pewien drobny paradoks? no właśnie... Czy było by możliwe udostępnienie karczmy (przynajmniej głównej sali) dla zwykłych wędrowców? chociażby i bez możliwości wypowiadania się, byle można było poczytać i wczuć się w klimat?
Bo chyba zrozumiałe jest że każdy nowo przybyły do miasta zanim założy swoją strażnicę, hutę, czy farmę (bo te opcje są dostępne) najpierw odwiedzi karczmę i tam będzie próbował się dowiedzieć czegoś więcej o miejscu w którym się znajduje.

Ax.

Offline

 

#2 2008-05-27 22:32:59

Veldek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Karczma dla Wędrowców

Jak dla mnie to mogą mieć wstęp do karczmy ale bez możliwości pisania w niej.


http://img65.imageshack.us/img65/847/beztytuueg8op7.jpg

Offline

 

#3 2008-05-27 23:24:49

Kireea Amentiae

Kochany wredasek ^^

status 4768046
848722
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 93
Punktów :   

Re: Karczma dla Wędrowców

Hym...
Pomysł opisany ciekawie, i zrozumiale, jednak już występował. Jednak zacznę od początku

Wędrowiec jest rodzajem konta testowego, ot staramy sie na grze gromadzić osoby znające klimat i umiejące pisać( to ostatnie nawet staramy sie rozwijać) . Jest to konto które niestety nie ma możliwości przyjemność w grze, takich jak nawet karczma. Rozumiem twe podanie, jednak jeśli gracz zna się na powyższych wymaganiach, to zdobędzie mieszkańca, cóż naprawę te dwie rzeczy są testowane.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Dziwnówek papuga kakadu