#1 2008-05-16 16:11:26

Kireea Amentiae

Kochany wredasek ^^

status 4768046
848722
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 93
Punktów :   

Karczmarz > Wybory

Ogłasza sie wybory na karczmarza.

Zadania

- Karczmarz, po pierwsze i najważniejsze, ma pilnować karczmy, klimatu fabularności.
- Karczmarz wydaje trunki, jadło czy wynajmuje pokoje w karczmie.
- karczmarz ma prawo do tworzenia sesji w karczmie- tych mniejszych.

Wymagania
- Umiejętność opisywania.
- Kreatywność.
- Postać w pełni zgodna z klimatem krainy.
- Znajomosc mechaniki fabuły ( może sie zdarzyć ze karczmarz będzie sędziował walkę)

Zgłoszenie
- Fabularne podanie ( mające na celu udowodnić umiejętności pisarskie, oraz wasza kreatywność)
- Id imię w grze
- Wiek realny

Wybory będą trwały do dwóch tygodni, lub do czasu aż znajd sie odpowiednie osoby.

Offline

 

#2 2008-07-05 20:52:06

Ragor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Karczmarz > Wybory

*widząc iż nikt się nie zgłasza postanowił osobiście przedstawić swą kandydaturę. Pojął pergamin najlepszy jaki posiadał a następnie zamoczył pióro w substancji zwanej tuszem. Powoli, delikatnie, starannie zaczął pisać najistotniejsze informacje dotyczące jego, oraz powód zgłoszenia się*
Noszę imię Ragor. Zgłaszam się ponieważ pragnę służyć krainie, bezinteresownie, poświęcając swój czas. Nie mam matki, ojca, babci czy cioci, nie jestem również żonaty czy ojcem, tak więc nadawałbym się idealnie na pełnienia posługi na rzecz stolicy wielu postaci.
*na dole już szybciej i mniej czytelnie podpisał się a następnie oddał zwój*


OT:
ID 106 - Ragor
Wiek realny - we wrześniu będzie ukończone 18

P.s
Pismo nie jest pierwszej klasy ale na pewno w karczmie czy na poczcie idzie mi o wiele lepiej.

Offline

 

#3 2008-07-05 22:36:16

Josette

Ruda lisica

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 100
Punktów :   

Re: Karczmarz > Wybory

taaak, hahaha w karczmie idzie Ci o wiele lepiej.
Oto prosze pańśtwa mam przykład wejścia Ragora do karczmy
*wchodzi spokojnie, powoli, bez pośpiechu* dzień dobry *skinął głową* a raczej dobry wieczór *poprawił się*

Offline

 

#4 2008-07-06 09:46:24

Kireea Amentiae

Kochany wredasek ^^

status 4768046
848722
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 93
Punktów :   

Re: Karczmarz > Wybory

Niestety zgadzam sie z Josette osoba chcąca zostać karczmarze musi umieć dobrze, jak nie bardzo dobrze pisać. Oraz znać się bardzo dobrze na klimacie. Niestety Ragorze miałeś problemy z uzyskaniem statusu mieszkańca za brak znajomości fabuły. A podanie utwierdziło mnie w przekonaniu że na tą właśnie rangę sie nie nadajesz.

Przykro mi i przepraszam od razu za skreślenie z listy. Wybory trwają nadal i trwały będą do czasu znalezienia odpowiednich kandydatów.

Offline

 

#5 2008-09-16 17:33:52

Horst

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Karczmarz > Wybory

*Zwiedzając miasto Horst postanowił wejść do zamku. Przechodził z sali do sali i trafił do Sali Tronowej.* O! wybory na karczmarza *Szepną sobie i postanowił się zgłosić. Wziął do ręki pergamin i zaczął pisać.* Nazywam się Horst i jestem wędrowcem który trafił do miasta Varohtif. Obecnie jestem bez zobowiązań i z chęcią zajmę stanowisko Karczmarza. Lubię biesiadować z innymi, plotkować i jestem bardzo przyjacielski. Sądzę, że mogę zostać Karczmarzem ale ocena tego należy oczywiście do Was. *Z zadowoleniem podpisał się na końcu, zwiną pergamin i wrzucił do skrzynki ze zgłoszeniami*.

P.S. W grze nazywam się Horst. Moje ID to: 889. W listopadzie będę miał 15 lat.

Offline

 

#6 2008-09-17 09:33:49

Kireea Amentiae

Kochany wredasek ^^

status 4768046
848722
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 93
Punktów :   

Re: Karczmarz > Wybory

// Podanie od razu odrzucone.

- Za słaby opis fabularny.
- nie spełnione wymagania.
- Jak osoba z Banem na karczme, ma być karczmarzem ?

Offline

 

#7 2008-09-18 22:45:05

Switie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 14
Punktów :   

Re: Karczmarz > Wybory

Oberża nie była odnowiona. Nikt nie odmalował starego, wysłużonego szynkwasu, nie dostawił wygodnych miękkich foteli. Nikt nawet nie naprawił skrzypiących drzwi - wizytówki lokalu. Jednak karczma wyglądała inaczej. Mniej w niej było pajęczyn, kurzu brudu. Kilka stolików zostało przesuniętych nieco bardziej na środek i zauważyć się na nich dało karty oraz kubki z kośćmi. Również karczemny zapaszek uległ zmianie. Zamiast kwaśnego smrodu piwa w pomieszczeniu czuć było słodki zapach gulaszu. Piwo oczywiście również można było dostać w oberży, tak jak i inne trunki. Oferta jednak rozrosła się i do różnorakich potraw. A wszystkie te zmiany nastąpiły dzięki dwóm kobietom. Matce i córce. Hansa, starsza, nieco przygruba, jasnowłosa kobieta postanowiła objąć panowanie nad karczmą, zaraz po tym, jak porzuciła wszelkie wcześniejsze plany i w końcu uspokoić się, ustatkować, wyciszyć. To właśnie ona odpowiedzialna była za gotowanie i obsługę ludzi za ladą. Córka jej - Sabetha, młódka jeszcze, zajmowała się pracą kelnerki - roznosiła klientom zamówienia i kiedy trzeba było zastępowała matkę.



--------------

Id: 182 Zamierzam posiadać dwie postacie Hanse i npc Sabethę.
Wiek: 15 lat

Kiedyś wiele czasu poświęcałam karczmie i mam nadzieję, że nie zostało to zapomniane. Na karczmarkę zgłaszam się, ponieważ chciałabym to trochę rozruszać.


"Pokój na wschodzie i pokój na zachodzie
Pozytywna propaganda to teraz jest w modzie
W domu i w pracy, w biurze, na ulicy
Wszędzie dookoła pozytywni zawodnicy "           Vavamuffin - malinowa mamba

Offline

 

#8 2008-09-19 12:01:18

Kireea Amentiae

Kochany wredasek ^^

status 4768046
848722
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 93
Punktów :   

Re: Karczmarz > Wybory

// Podanie przyjęte na okres próbny

- tylko nie kelnerka, a dziewka służebna XD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Dziwnówek papuga kakadu